У Бюро економічної безпеки призначили новго виконувача обов’язків директора

Кабінет міністрів України призначив Максима Кутергу тимчасовим очільником Бюро економічної безпеки.

Про це заявив у Telegram-каналі представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Кабінетом Міністрів України тимчасово покладено виконання обов’язків Директора Бюро економічної безпеки України на Кутергу Максима Володимировича», — заявив він.

До цього Кутерга був заступником директора БЕБ із питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Відомо, що Максим Кутерга є кандидатом юридичних наук. Навчався в Національній академії внутрішніх справ України на спеціальності «Правознавство». 

Кар’єру розпочав у 2004 році зі служби в правоохоронних органах. Також працював у Генеральній прокуратурі України та приватних структурах.

У Бюро економічної безпеки України прийшов у 2022 році, через рік очолив Територіальне управління БЕБ у Київській області, а з липня 2024 року був заступником директора з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації БЕБ.